Lny

Lny 

Wykorzystuje się go do produkcji odzieży, ale również w celach spożywczych, a także do tworzenia wyrobów kosmetycznych. W naszym asortymencie znajdziecie różnego rodzaju tkaniny lniane, które stanowią wspaniały materiał na ubrania.

Tkaniny lniane przede wszystkim są przyjazne dla alergików, ponieważ są w pełni naturalne, a ponadto nie wywołują uczuleń, ani podrażnień. Podobnie jak bawełna charakteryzują się wysoką chłonnością, dzięki czemu stanowią idealny materiał do noszenia przez całe lato. Co ważne ubrania z tego materiału, są również bardzo przewiewne i doprowadzają do skóry powietrze, dzięki czemu zapobiegają podrażnieniom.

Tkanina z lnu jest odporna na gromadzenie ładunków elektrostatycznych, które codziennie gromadzą na ubraniach. Sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które dużo czasu spędzają przy komputerze , ponieważ materiał całkiem wyeliminuje ładunki elektrostatyczne.

Ogromną zaletą ubrań wykonanych z tego materiału jest to, że można je prać w gorącej wodzie, a nawet gotować oraz suszyć na słońcu. Takie rozwiązanie sprawia, że noszona odzież zawsze będzie czysta, ponieważ z łatwością pozbędziesz się powstałych na niej plam.

W naszym asortymencie mamy materiały naturalne, jak również te z domieszką bawełny. Dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu stanowią idealny materiał na letnie sukienki, spódniczki oraz spodnie. Nasze wyroby sprzedawane są na metry, pozwala to klientom na zakup takiej ilości jaka jest im potrzebna do uszycia wymarzonego stroju.

Produkty Są 2 produkty.

Widok:

Batyst bawełna z lnem, fioletowy amarant. Włoski batyst bawełna z lnem, bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Polecany na lato, oddychający i przyjemny w noszeniu, lekko transparentny. Odpowiedni na sukienki, koszule, bluzki, spódnice, apaszki. Cena za 50 cm tkaniny. Kolorystyka: fioletowy amarant. Skład: bawełna 70%, len 30%%. Szerokość:141 cm. 

17,00 zł Dostępny

Bawełna z lnem, róż zgaszona melanż. Włoska bawełna z lnem, bardzo miękka i przyjemny w dotyku. Polecany na lato, oddychający i przyjemny w noszeniu. Odpowiedni na sukienki, koszule, bluzki, spódnice. Cena za 50 cm tkaniny. Kolorystyka: melanż, róż malinowy z jasnym różem. Skład: bawełna 70%, len 30%. Szerokość:149 cm. 

21,00 zł Dostępny